Op zondag 26 augustus om 14u treed ik op in het auditorium van de KBC-toren in Antwerpen, in het kader van de cultuurmarkt 2007. Voor het volledige programma: www.cultuurmarkt.be.
Gisteren was ik, samen met enkele andere gasten, present in de bibliotheek van Menen op het matinée van Tine Moniek. Het matinée stond in het teken van geestelijke gezondheid/mentaal welzijn. Ik had het over J.M.H. Berckmans en las ook enkele fragmenten voor uit zijn verhalen 'In dit gekkenhuis' en 'Hoe het is'.
AVATON, het gezamenlijk poëzieproject van Denis Vercruysse en mezelf werd geselecteerd voor Versopolis Poetry expo 2026. De twee videogedichten werden gepubliceerd op het internationale platform en zijn te bekijken via onderstaande link. #poetryexpo #poetryexpo26 #versopolis https://www.versopolis.com/initiative/poetry-expo-26/content/1999/avaton
Reacties